GRANDE

SATJAM Grande

Charakteristika produktu
SATJAM Grande je moderní lehká střešní krytina s univerzálním použitím. Svým nezaměnitelným tvarem, který charakterizuje mohutný oblouk, má tato velkoformátová krytina velké množství příznivců. Její charakteristický tvar a celkový dojem střechy připomíná klasickou „románskou tašku“.

Využití střešní krytiny SATJAM Grande
novostavby rodinných domů, rekonstrukce střech vč. rekonstrukcí v historické zástavbě

Proč se rozhodnout pro střešní krytinu SATJAM Grande
Nízká hmotnost a špičkový design až 10x nižší než je hmotnost betonových střešních krytin, umožňuje optimalizovat náklady na stavbu domu již od samého počátku. Ve spojení s některými barvami je tato střešní krytina téměř k nerozeznání od klasických střešních tašek.

Vysoká kvalita materiálu vstupní materiál je nakupován u renomovaných dodavatelů, jako je např. Arcellor Mittal, Myriad, Corus a další.

Široká nabídka barev a povrchových úprav
umožní sladění krytiny s fasádou a ostatními stavebními prvky.

Dlouhá životnost
50 – 60 let s minimálními nároky na údržbu střešní krytiny, záruka společnosti SATJAM je poskytována v délce 15 let.

Servis a poradenství
zdarma vám připravíme kladečský plán vč. materiálového rozpočtu, a pokud se pro realizaci rozhodnete, střechu většinou dopravíme na místo stavby nákladním automobilem s hydraulickou rukou.

Střešní systém
aby námi dodávané střechy odpovídaly současným požadavkům na moderní řešení funkčního střešního pláště, dodáváme společně s krytinou také ucelený systém, tvořený střešními doplňky, jako jsou hřebenáče, závětrné lišty, okapní plechy, prostupové tašky, difuzní fólie, originální spojovací materiál a také okapy SATJAM Rain Water System.

Technické údaje
Lehké střešní krytiny SATJAM Grande jsou vyráběny v pásech o celkové délce až 6000mm, na míru dle kladečského plánu, který vám zdarma zhotovíme a zodpovíme rovněž vaše otázky ohledně konstrukce a funkčnosti střechy. Střešní krytinu vyrábíme ve dvou délkových provedeních Detailní rozměry jsou uvedeny v tabulce.

Minimální sklon střechy je 10°. Uplatnění krytiny na menší sklony je možné po konzultaci s našimi techniky. O montáži krytiny naleznete více informací v montážním návodu.

Systém Soft Line

Při nízkých sklonech střech může v určitých případech dojít ke vzlínání vlhkosti v podélném spoji dvou tabulí. Z toho důvodu je střešní krytina SATJAM Grande opatřena dvěma pojistnými odvodňovacími drážkami – jednou v horní vlně a druhou ve spodní. Podstřeší je tak dokonale chráněno proti náhodnému vniknutí vlhkosti.

Druhy provedení střešní krytiny SATJAM Grande

Symbol Prodejní název A Celková šířka (mm) B Stavební šířka (mm) C Délka tašky (mm) D Výška odskoku (mm)
SG GRANDE 1175 1080 350 20
SGL GRANDE LONG 1175 1080 400 20

Veškeré informace a kompletní nabídku střešních krytin Grande najdete na stránkách SATJAM