RAPID

SATJAM Rapid

Charakteristika produktu
SATJAM Rapid je střešní krytina, která svým vzhledem připomíná falcovanou střešní krytinu, tedy krytinu s dvojitou stojatou drážkou. Montáž této střešní krytiny je však mnohem jednodušší, rychlejší a tím i cenově dostupnější.

SATJAM Rapid se pokládá na bednění nebo na laťování. Při pokládce na bednění zajišťuje odvětrání střechy speciální fólie.

Využití střešní krytiny SATJAM Rapid
Tato velkoformátová krytina se hodí především na novostavby (moderní pultové střechy). Díky své nízké hmotnosti a jednoduché a rychlé montáži ji lze použít i pro rekonstrukce střech.

Proč se rozhodnout pro střešní krytinu SATJAM Rapid
Nízká hmotnost
až 10x nižší než je hmotnost betonových střešních krytin, umožňuje optimalizovat náklady na stavbu domu již od samého počátku.

Design střechy
střecha získá díky provedení krytina a díky široké paletě barev a povrchových úprav efektní vzhled, zapadající jak do moderní zástavby, zároveň ale připomíná klasickou falcovanou střešní krytinu a může tak velmi dobře zapadnout i do historické zástavby.

Široká nabídka barev a povrchových úprav
umožní sladění krytiny s fasádou a ostatními stavebními prvky.

Dlouhá životnost
50 – 60 let s minimálními nároky na údržbu střešní krytiny, záruka společnosti SATJAM je poskytována v délce 15 let.

Servis a poradenství
zdarma vám připravíme kladečský plán vč. materiálového rozpočtu, a pokud se pro realizaci rozhodnete, střechu většinou dopravíme na místo stavby nákladním automobilem s hydraulickou rukou.

Střešní systém
aby námi dodávané střechy odpovídaly současným požadavkům na moderní řešení funkčního střešního pláště, dodáváme společně s krytinou také ucelený systém, tvořený střešními doplňky, jako jsou hřebenáče, závětrné lišty, okapní plechy, prostupové tašky, difuzní fólie, originální spojovací materiál a také okapy SATJAM Niagara

Technické údaje
Krytina SATJAM Rapid je vyráběna v pásech o celkové délce 500 až 7000 mm, na míru dle kladečského plánu, který vám zdarma zhotovíme a zodpovíme rovněž vaše otázky ohledně konstrukce a funkčnosti střechy. Krytina se vyrábí ve dvou stavebních šířkách – 500 a 300 mm. Pokládá se na bednění nebo na laťování za použití skrytého kotvení a lze ji použít od sklonu střechy 12°. Pokud řešíte nižší sklon, kontaktujte nás.

Technická data

Střešní krytina : 5-dílná šablona
Tloušťka krytiny : 0,5 mm
Stavební šířka : 300 mm / 500 mm
Min./Max. délka : 0,5 / 7 m
Povrchová úprava: 25 µm, satmat 35 µm, satpur 50 µm, alusat, Colorcoat HPS 200

Veškeré informace a kompletní nabídku střešních krytin Rapid najdete na stránkách SATJAM