BOND EXCLUSIVE

SATJAM Bond Exclusive

Charakteristika produktu
SATJAM Bond Exclusive je exklusivní, a přitom cenové dostupná střešní krytina. Vyniká jak svým tvarem, tak svým barevným provedení i specifickou povrchovou úpravou. Imponující je i 80letá životnost krytiny garantovaná 30letou zárukou. Díky malému formátu šablon se hod především na složitější tvary střech, ale vynikne i na střechách jednoduchých.

Využití střešní krytiny SATJAM Bond Exclusive
novostavby rodinných domů, rekonstrukce střech vč. rekonstrukcí v historické zástavbě.

Proč se rozhodnout pro střešní krytinu SATJAM Bond Exclusive
Dlouhá životnost, záruka 30 let původ ocelové střešní krytiny s minerálním posypem se datuje někdy do 60. let na Novém Zélandu. Systém se pak velice rychle rozšířil po celém světě, takže životnost i záruky jsou prověřeny různorodými povětrnostními podmínkami i časem.

Vysoká kvalita materiálu vstupní materiál je nakupován u renomovaných dodavatelů, jako je např. Arcellor Mittal, Myriad, Corus a další. Další vrstvy, výroba a následné zkoušení umožňují poskytnout dlouhou, 30letou, záruku.

Široká nabídka barev a povrchových úprav
střešní krytina SATJAM Bond Exclusive se vyrábí až ve dvaceti barevných variantách, což podporuje mimořádný estetický vzhled této krytiny. Zároveň nabízíme nejširší barevnou paletu tohoto druhu krytiny na trhu.

Vysoká odolnost
díky několikavrstvé povrchové úpravě krytiny lze tuto použít v extrémních povětrnostních, dokonce i korozivních, podmínkách.

Servis a poradenství
zdarma vám připravíme kladečský plán vč. materiálového rozpočtu, a pokud se pro realizaci rozhodnete, střechu většinou dopravíme na místo stavby nákladním automobilem s hydraulickou rukou.

Střešní systém
aby námi dodávané střechy odpovídaly současným požadavkům na moderní řešení funkčního střešního pláště, dodáváme společně s krytinou také ucelený systém, tvořený střešními doplňky, jako jsou hřebenáče, závětrné lišty, okapní plechy, prostupové tašky, difuzní fólie, originální spojovací materiál a také okapy SATJAM Rain Water System.

Technické údaje
Lehké střešní krytiny s minerálním posypem SATJAM Bond Exclusive jsou vyráběny v šablonách o rozměrech uvedených v tabulce. Dodány jsou na základě kladečského plánu, který vám zdarma zhotovíme a zodpovíme rovněž vaše otázky ohledně konstrukce a funkčnosti střechy. Díky malým rozměrům šablon a jejich nízké hmotnosti vám střechu o rozloze např. 160m2 přivezeme pouze na třech paletách a vy ušetříte jak na nákladech za přesun materiálů, tak na montážních nákladech, protože montáž je velice rychlá a jednoduchá.

Minimální sklon střechy je 12°. Uplatnění krytiny na menší sklony je možné po konzultaci s našimi techniky. Více informací o montáži naleznete v montážním návodu.

Technická data

Střešní krytina : 5-dílná šablona
Délka/užitná délka : 1020/950 mm
Šířka/užitná šířka : 450/410 mm
Užitná plocha : 0,39 m2
Počet šablon/m2 : 2,56 ks
Hmotnost : cca 6,5 kg/m2
Min. sklon : 12°

Veškeré informace a kompletní nabídku střešních krytin Bond Exclusive najdete na stránkách SATJAM